fbpx

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Naszą misją jest budowa dobrych praktyk na rynku inwestowania w spółki. Dlatego z pasją tworzymy publikacje, które pomagają startupom i inwestorom podnosić standardy i wytyczać kierunki rozwoju branży.

Nasze publikacje

Zapraszamy

do naszych publikacji

Jak inwestować w startupy

Poradnik stworzony z myślą o przedsiębiorczych ludziach i inwestorach poszukujących ponadprzeciętnych stóp zwrotu, ale jednocześnie skłonnych zaakceptować bardzo wysokie ryzyko, jakie wiąże się z tego rodzaju działalnością. Stworzyliśmy go także dla startupów, bo wierzymy, że rozpowszechnianie wiedzy, transparentność i dostęp do informacji mogą tylko pomóc w rozwoju rynku i ochronie wszystkich jego uczestników.

Crowdfunding udziałowy - poradnik

Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy poradnik na temat crowdfundingu udziałowego. Zapraszamy do pobrania zarówno poszukujących finansowania poprzez crowdfunding jak i potencjalnych inwestorów, którzy są zainteresowani alternatywną formą inwestycji. Zapisz się na newsletter i pobierz poradnik.

Pobierając poradnik zapisujesz się na newsletter Startup Studio, z którego możesz wypisać się w dowolnym momencie oraz akceptujesz politykę prywatności.